Головний тренер львівських “Карпат” Владислав Лупашко поділився думками щодо поразки від житомирського “Полісся” в матчі 8-го туру УПЛ.

Одним із головним матчів 8-го туру УПЛ став поєдинок між “Карпатами” і “Поліссям”. Львів’яни поступилися суперникам із рахунком 1:3.

Наразі “Карпати” перебувають на 10-му місці в турнірній таблиці УПЛ із 8 набраними очками.

Напередодні Лупашко поділився враженнями від поєдинку.

“Сьогодні ми поступилися команді, яка, напевно, зараз після «Шахтаря» і «Динамо» є найкращою. Майстерність вирішує ключові моменти. Тому так. В цілому намагалися грати 1-м номером.

Більшість часу це вдавалося, але дуже багато в 1-му таймі було браку в тих моментах, де “Полісся” проводило контратаки після втрат. А ми ці моменти втрачали раз за разом.

Дуже багато було непоганих моментів для того, щоб проводити контратаки, швидкісні атаки, але чомусь у 1-му таймі в нас був брак у цих моментах дуже високий”, – цитує Лупашка Tribuna.com із посиланням на “УПЛ ТБ”.