Після драматичних півфіналів у п’ятницю “турнір чотирьох” за вакантне місце в УПЛ добіг кінця у вівторок. На стадіоні “Авангард” у Рівному “Лівий Берег” та “Минай” вирішували долю 16-го місця в УПЛ.

На 20-й хвилині “Лівий Берег” вийшов уперед. Даниїл Сухоручко вдало зіграв на добиванні та забив перший гол у фінальному матчі.

На цьому номінальні господарі не зупинялися. На 29-й хвилині Олег Синиця забив гол-красень у ворота Олександра Бандури.

В другому таймі “Лівий Берег” не збавляв обертів та забив втретє. Автором голу на 65-й хвилині став Микола Когут.

“Минай” не зміг нічого протиставити “Лівому Берегу”, що означає, що столичний клуб здобув перемогу з рахунком 3:0. Саме “Лівий Берег” як переможець “турніру чотирьох” зіграє в УПЛ у сезоні 2024/25.