Мадридський “Реал” одноосібно став найбільш успішною командою в історії Суперкубка УЄФА.

В середу “Реал” боровся за черговий європейський трофей. “Вершкові” як чинні переможці Ліги чемпіонів у Варшаві боролися за Суперкубок УЄФА з “Аталантою”, яка є переможцем Ліги Європи.

Після напруженого першого тайму, який закінчився нульовою нічиєю, “Реалу” вдалося взяти під контроль гру в другій половині зустрічі. На 59-й хвилині Федеріко Вальверде вдало замкнув простріл та відправив м’яч у порожні ворота. Вже на 68-й хвилині Кіліан Мбаппе забив свій дебютний гол за “Реал” у першому ж матчі за команду. Таким чином, “Реал” здобув перемогу над “Аталантою” з рахунком 2:0.

“Реал” тріумфував у Суперкубку УЄФА в шостий раз, що зробило мадридський клуб одноосібним лідером за кількість виграних трофеїв.

На другому та третьому місцях у рейтингу перебувають іспанська “Барселона” та італійський “Мілан”. Обидва клуби виграли Суперкубок УЄФА по п’ять разів.