Головний тренер лондонського “Челсі” Енцо Мареска поділився думками щодо виступу українського вінгера Михайла Мудрика в матчі УПЛ проти “Вулвергемптона”.

В неділю “Челсі” здобув переконливу перемогу над “Вулвергемптоном” у матчі 2-го туру АПЛ. “Сині” на виїзді обіграли суперників із розгромним рахунком 6:2.

Щоправда, для Мудрика ця гра була не надто вдалою. Українець вийшов на гру в стартовому складі, але був замінений по перерві.

За відведений час Мудрик зробив 13 дотиків до мʼяча, віддав 5/8 точних передач та виграв 1 з 5 єдиноборств. Портал Sofascore оцінив дії українця на 6,2 балів.

Після матчу Мареска визнав, що він не був задоволений діями Мудрика на футбольному полі.

«Чому Мудрик був замінений? Тому що я не був щасливий. У деякі моменти ми можемо краще справлятися з деякими ситуаціями. Він старанно працював без м’яча, але з м’ячем я чекаю від Михайла трохи більшої якості.

У нього сьогодні було кілька хороших моментів, але причина полягала в тому, щоб змінити ситуацію та дати Педру (Нету – прим.) кілька хвилин», – сказав Мареска.

Зазначимо, що Мудрик узяв участь у двох матчах «Челсі» в цьому сезоні, в яких не відзначився результативними діями.