Римська “Рома”, кольори якої віднедавна захищає Артем Довбик, зазнала поразки в нещодавньому матчі італійської Серії А.

В неділю “Рома” зіграла свій другий матч у новому сезоні Серії А. Підопічні Даніеле Де Россі приймали в себе вдома “Емполі”.

Гра пішла не по плану “Роми” наприкінці першого тайму. На 45-й хвилині зустрічі нападник “Емполі” Еммануель Г’ясі вивів свою команду вперед. В другій половині зустрічі справи для римлян лише погіршилися. “Емполі” отримав право пробити пенальті, й на 61-й хвилині Лоренцо Коломбо реалізував одинадцятиметровий та подвоїв перевагу гостей.

“Ромі” все ж вдалося відіграти один гол. На 80-й хвилині Ельдор Шомуродов скоротив відставання господарів. Тим не менш, “Рома” зазнала поразки від “Емполі” з рахунком 1:2.

Після стартових двох турів Серії А “Рома” перебуває на 15-му місці в турнірній таблиці чемпіонату з 1 балом в активі.

Артем Довбик розпочав гру в стартовому складі “Роми”. Він провів на футбольному полі всі 90 хвилин, але відзначитися дебютним голом за нову команду він не зміг.

За відведений час український форвард завдав 1 удару в площину воріт, віддав 11/12 точних передач. Портал Sofascore оцінив його дії на 6,9 балів.