Головний тренер “Жирони” Мічел поділився враженнями від виступу українського вінгера Віктора Циганкова в матчі 3-го туру Ла Ліги проти “Осасуни”.

В четвер “Жирона” здобула свою першу перемогу в новому сезоні іспанської Ла Ліги. Каталонці розгромили “Осасуну” з рахунком 4:0. Наразі в активі “Жирони” 4 набрані бали, які дозволяють їй перебувати на 7-му місці турнірної таблиці іспанського чемпіонату.

Циганков зіграв далеко не останню роль у перемозі “Жирони” над “Осасуною”. Спочатку він віддав гольову передачу на Браяна Хіля, який відкрив рахунок у матчі на 34-й хвилині. На 53-й хвилині вже сам українець вразив ворота суперників та подвоїв перевагу. Для Циганкова це перші результативні дії в новому сезоні.

Портал Sofascore дав Циганкову найвищу оцінку серед усіх гравців, що перебували на футбольному полі – 8,5 балів.

Згодом Мічел прокоментував успішний виступ Циганкова в матчі проти “Осасуни”.

“Циганков дуже важливий для нас. Він здатний давати нашому футболу сталість в атаці.

Він забив, він асистував, і нам потрібні всі його якості. Однак нам потрібно, щоб він продовжував прогресувати”, – сказав фахівець.