Стало відомо, як виглядає турнірна таблиця української Прем’єр-ліги після матчів 5-го туру чемпіонату.

Минулого тижня відбулися матчі 5-го туру УПЛ – останнього туру перед вересневою перервою на матчі національних збірних. Ігри відбувалися з п’ятниці по неділю.

Єдиним матчем, який не вдалося дограти в цьому турі, став поєдинок між “Кривбасом” та “Шахтарем”. Гру було зупинено на 50-й хвилині через повітряну тривогу, яка не дозволила дограти матч. Перед зупинкою гри “Шахтар” вів у рахунку 1:0.

“Динамо” – “ЛНЗ” – 1:0

На міжнародну перерву лідером УПЛ пішла “Олександрія”, яка набрала 12 очок – 4 перемоги в 4 зіграних матчах. Також у топ-5 перебувають “Полісся”, “Рух”, “ЛНЗ” та “Динамо”.

В зоні перехідних матчів перебувають “Чорноморець” та “Інгулець”. Тим часом, в аутсайдерах знаходяться “Колос” та “Оболонь”.