Зірковий португальський футболіст Кріштіану Роналду встановив черговий рекорд у світовому футболі.

Протягом своєї видатної кар’єри Роналду побив та встановив немалу кількість рекордів. Його доробок поповнився в нещодавньому матчі Ліги націй.

Ввечері неділі Роналду вийшов на футбольне поле в матчі Ліги націй проти Шотландії по перерві та став ключовим гравцем другої половини зустрічі. Він вразив ворота суперників на 88-й хвилині. Цей гол став вирішальним у матчі, оскільки завдяки йому Португалія здобула перемогу з рахунком 2:1.

Шотландія стала 48-ю збірною, в чиї ворота Роналду забив гол у футболці збірної Португалії. Такий показник не давався поки що жодному іншому гравцю.

Нагадаємо, що в матчі Ліги націй проти Хорватії минулого тижня Роналду забив 900-й гол у своїй професійній кар’єрі.

Загалом у складі збірної Португалії Кріштіану Роналду зіграв 214 матчів у складі збірної Португалії, в яких забив 132 голи та віддав 45 результативних передач.