Головний тренер римської «Роми» Даніеле Де Россі оцінив виступ нападника Артема Довбика в матчі Серії А проти «Дженоа».

В неділю Довбик відкрив рахунок відкритим голам у складі «Роми». Це відбулося в четвертому матчі українця за римлян – грі 4-го туру італійської Серії А проти «Дженоа».

На 37-й хвилині Довбик вразив ворота Пʼєрлуїджі Голліні. Після тривалої перевірки епізоду системою VAR, взяття воріт усе ж було зараховано.

Загалом Довбик провів на футбольному полі 81 хвилину, за яку завдав 3 удари в площину воріт та віддав 9/17 точних передач. Портал Sofascore оцінив його дії на 6,8 балів.

Водночас, зусиль Довбика не вистачило «Ромі» для першої перемоги в сезоні. «Рома» пропустила на 90+6-й хвилині та зіграла внічию з «Дженоа» – 1:1. Наразі «Рома» з 3 балами в активі перебуває на 16-му місці в турнірній таблиці Серії А.

Після матчу Де Россі позитивно відгукнувся про дії Довбика на полі.

«Довбик провів відмінний матч, я намагався наблизити до нього більше людей. Він не розповідав мені про травму, він просто здавався втомленим», – сказав Де Россі.