В середу київське «Динамо» та полтавська «Ворскла» зіграли між собою перенесену гру 4-го туру української Премʼєр-ліги.

Після непростого початку зустрічі «Динамо» вийшло вперед на 33-й хвилині. Браян Себальйос відсвяткував свій дебют у стартовому складі киян влучним ударом головою.

Не встигла «Ворскла» оговтатися, а вже пропустила вдруге. Автором голу на 35-й хвилині став Олександр Караваєв.

Попри пропущені голи, «Ворсклі» вдалося відіграти один гол. На 81-й хвилині Самсон Ієде вразив ворота Георгія Бущана.

Вже в компенсований до другого тайму час Олександр Піхальонок дивовижним ударом вразив порожні ворота Павла Ісенка.

Таким чином, «Динамо» обіграло «Ворсклу» з рахунком 3:1 та стало новим лідером УПЛ.