В середу «Шахтар» розпочав свої виступи в основному етапі Ліги чемпіонів сезону 2024/25. Підопічні Марино Пушича провели виїзний матч проти італійської «Болоньї».

«Шахтар» мав шанс вийти вперед у самому старті зустрічі – «гірники» на 2-й хвилині отримали право пробити пенальті. Щоправда, одинадцятиметровий не зміг реалізувати Георгій Судаков.

Справи для «Шахтаря» лише погіршилися. Одразу два гравці донеччан, Юхим Конопля та Данило Сікан, зазнали травм.

Другий тайм розпочався з атак «Болоньї». На 52-й хвилині Дмитро Різник врятував свою команду після небезпечного удару від Джованні Фабіанна.

Згодом «Шахтар» відповів атакою, яка завершилася виходом Невертона на ударну позицію. Щоправда, вдарити по мʼячу йому не вдалося.

На 69-й хвилині Олександр Зубков опинився на вигідній позиції для удару, але йому не вистачило останнього дотику для завершення атаки.

Відзначитися голами командам за 90 хвилин так і не вдалося. «Болонья» та «Шахтар» зіграли в нічию з рахунком 0:0 та набрали свої перші очки в новому сезоні Ліги чемпіонів.