Ігрова програма 7-го туру української Прем’єр-ліги добігла кінця на “Арені Львів”. Донецький “Шахтар” приймав київську “Оболонь”.

“Гірники” повели в рахунку в першій половині зустрічі. Видовищна атака “Шахтаря” завершилася голом у виконанні Артема Бондаренка.

В другому таймі “Шахтар” продовжив нарощувати свою перевагу. На 67-й хвилині Лассіна Траоре вразив ворота Назарія Федорівського. Щоправда, на повну відсвяткувати гол йому не вдалося через невелике ушкодження.

Вже за 11 хвилин Георгій Судаков довів перевагу “Шахтаря” до розгромної.

На цьому “Шахтар” не зупинився. На 90-й хвилині Невертон забив четвертий гол у ворота “Оболоні”.

Таким чином, “Шахтар” розгромив “Оболонь” із рахунком 4:0. Підопічні Марино Пушича мають у своєму активі 12 очок та перебувають на 4-му місці в турнірній таблиці УПЛ.

Тим часом, “Оболонь” залишається на останньому, 16-му місці, набравши 2 очки в 7 матчах.