Головний тренер збірної України з футзалу Олександр Косенко висловився стосовно виходу команди до чвертьфіналу чемпіонату світу-2024.

У вівторок збірна України стала чвертьфіналістом чемпіонату світу з футзалу, який зараз триває в Узбекистані. Українські футзалісти здолали Нідерланди з рахунком 3:1.

Наступний суперник української збірної визначиться в матчі між збірними Іспанії та Венесуели.

Напередодні Косенко відреагував на звитягу своїх підопічних.

“Дуже відповідальний матч. Може, десь не дуже видовищний, але дуже напружений. Вдячний хлопцям, що витримали напругу 1/8 фіналу чемпіонату світу.

Дуже важливо — у попередніх матчах після пропущених голів ми одразу просідали та пропускали. Добре, що сьогодні ми і цей удар витримали — це дуже важливо і для результату, і для нашої команди, для впевненості на майбутнє”, – наводить слова фахівця “Суспільне Спорт”.