Головний тренер “Барселони” Ганс-Дітер Флік поділився думками щодо перемоги над “Гетафе” в матчі 7-го туру Ла Ліги.

В середу ввечері “Барселона” провела домашній матч проти “Гетафе” в рамках 7-го туру іспанської Ла Ліги.

Каталонцям вдалося здобути мінімальну перемогу над “Гетафе” з рахунком 1:0. Єдиний гол забив Роберт Левандовський на 19-й хвилині.

“Барселона” досі не втрачала очок у поточному сезоні, а тому очолює турнірну таблицю Ла Ліги з 21 балом в активі. “Барселона” на 4 очки випереджає мадридський “Реал”, який іде другим.

Напередодні Флік поділився враженнями від чергової перемоги своїх підопічних.

“Мої гравці бились протягом 90 хвилин. Я також пишаюся вболівальниками, які розуміли, що ми їх потребуємо.

Іноді бувають такі матчі, але ми мали момент, і ми його реалізували, тоді як суперник не скористався своїм шансом.

Вони дуже гарні в обороні, дуже компактні і нам було непросто. Іноді нам не вистачало швидкості в комбінаціях і вони могли закритися. Але ми забили потрібний гол.

Ямаль робить визначні речі, і стадіону це подобається, це помітно на трибунах. Це його манера гри, і я думаю, що потрібно захищати всіх гравців – для цього на полі є судді. Сподіваюся, вони це робитимуть”, – цитує Фліка Tribuna.com із посиланням на видання Marca.