Головний тренер мадридського “Атлетіко” Дієго Сімеоне підбив підсумки матчу 8-го туру іспанської Ла Ліги проти мадридського “Реала”.

Однією з головних окрас минулого тижня в європейському футболі стало мадридське дербі між “Атлетіко” та “Реалом” у рамках 8-го туру Ла Ліги.

Щоправда, визначити переможця в запеклому поєдинку не вдалося. Після того, як Едер Мілітао вивів “Реал” уперед на 64-й хвилині, Анхель Корреа на 90+6-й хвилині зрівняв рахунок та приніс “Атлетіко” нічию з рахунком 1:1.

Після матчу Сімеоне поділився враженнями від подій, які відбувалися на футбольному полі.

“Це була не та гра, яку ми собі уявляли. У другому таймі ми добре зіграли після того, як “Реал” забив.

Інцидент, який перервав матч, пішов нам на користь — команда вийшла і зіграла інакше. Ми заслужили нічию в грі. де жодна з команд не мала явної переваги в атаці”, – наводить слова Сімеоне видання AS.