Капітан національної збірної Англії Джон Стоунз відреагував на поразку збірній Греції в матчі Ліги націй.

Головною сенсацією першого ігрового дня жовтневого циклу Ліги націй стала поразка збірної Англії на “Вемблі” в поєдинку проти збірної Греції.

Гості повели в рахунку на 49-й хвилині завдяки голу Вангеліса Павлідіса. Пізній гол Джуда Беллінгема на 87-й хвилині дав надію англійським уболівальникам. Щоправда, той же Павлідіс на 90+4-й хвилині цю надію забрав – він відзначився дублем та приніс збірній Греції несподівану перемогу з рахунком 2:1.

Після цієї поразки Англія перебуває на 2-му місці турнірної таблиці групи B2, маючи у своєму активі 6 очок.

По завершенні матчу Стоунз не приховував свого розчарування результатом.

“Особисто я абсолютно розбитий. Отримати такий результат в першому матчі з капітанською пов’язкою…

Ми готувалися як зазвичай, але нічого не вийшло. З самого початку вони тиснули на нас. Вони були дуже компактними.

Важка ніч. Ми мали чудову можливість очолити групу. Треба рухатися вперед”, – цитує Стоунза Tribuna.com із посиланням на офіційний сайт УЄФА.