Найбільш очікуваний матч 10-го туру УПЛ та один із найбільш очікуваних матчів усієї осінньої частини чемпіонату України відбувся в понеділок у Львові. Місцеві “Рух” та “Карпати” визначали сильнішого у Львові.

Протягом першого тайму команди встигли обмінятися низкою моментів. Відкрити рахунок вдалося “Карпатам”. Розіграш штрафного на 43-й хвилині призвів до влучного удару Жана Педросо.

Наприкінці першої половини зустрічі градус напруги на футбольному полі значно зріс після сутички між гравцями обох команд. За її підсумками жовті картки отримали Юрій Климчук та Денис Мірошніченко.

Протягом другого тайму команди продовжували атакувати, але рахунок змінити не вдалося – “Карпати” мінімально перемогли у львівському дербі з рахунком 1:0.

Завдяки цій перемозі “Карпати” піднялися одразу на 8-е місце в турнірній таблиці УПЛ. Підопічні Владислава Лупашка мають у своєму активі 12 очок. “Рух” із 13 балами залишається на 7-й сходинці.